AKTUÁLNĚ:

27.4.2024 Pohodový víkend všem Připravila jsem pro Vás další novinku. A sice po každé masáži na Vás čeká šálek teplého čaje. Aktuálně Vám uvařím meduňkový čaj, který má uklidňující účinky, snižuje stres a podporuje zdravý spánek. Ještě v květnu se můžete těšit čaj. Cca od června Vám po masáži nabídnu osvěžující domácí studený nápoj :)

18.4.2024 Hlásím, že od včerejšího dne si u mě můžete poležet ještě pohodlněji. Připravila jsem pro vás 3cm vrstvu paměťové pěny, kterou jsem dala navrch lehátka. Tak kdopak prijde ozkoušet ? 😉

29.3.2024 Krásný velikonoční pátek přeji ☺ Ráda bych Vám tímto oznámila, že od dubna (tedy počínaje příštím týdnem) již zase nabízím standardně volné termíny dopředu. V rezervačním systému již nastaveno, takže se můžete objednávat 😉 Ale samozřejmě můžete i telefonicky, emailem, přes web formulář, sms, zkrátka jak je Vám to nejvíc příjemné 😄
Budu se těšit a užívejte velikonční čas 🥰 

30.1.2024 Krásný večer všem, mám tu jednu aktuální změnu. V průběhu následujích měsíců pojedu v trošku jiném režimu než doposud. Nebude možné se u mě objednávat v delším časovém předstihu. Rezervační systém budu pravděpodobně aktualizovat vždy jen na pár dní dopředu a nejspíš i sem vždy napíšu možné volné dny na masáž včetně časových možností. Poprosím tedy o shovívavost. A ideálně sledujte aktuální info zde na FB. Do budoucna bych pak zase měla najet na klasický systém, kdy se budete moci objednat i měsíc dopředu, ale v tuto chvíli to bohužel možné není. Děkuji za pochopení a budu se na Vás těšit :) p.s. Jinak se můžete tento rok určitě těšit na pozitivní novinky, které pro Vás chystám, už v průběhu února se dozvíte více :)

26.12.2023 Zdravím Vás v povánočním čase, ráda bych připomněla, že od 1.1.2024 vejde v platnost můj nový ceník - viz. zde v záložce CENÍK. A další změna od Nového roku je ta, že již nenabízím mobilní masáže u zákazníka. I nadále platí možnost mobilních masáží na pracovišti, ale mobilní masáže doma již praktikovat nebudu. Přeji příjemně strávené poslední dny tohoto roku a budu se na Vás těšit v roce 2024 ! :)

20.11.2023 A už je to tady ! Vánoce se pomalu ale jistě blíží a mně už dorazily vánoční dárkové poukazy.  Takže tímto považuji prodej těchto poukazů za zahájený :)  A tak jako loni i letos máte dvě možnosti - buď koupit poukazy přímo u mě v Harmony Studio nebo mohu i poukaz vystavit on-line a poslat na email.  Každopádně s tímto souvisí i další upozornění - poukazy už budu prodávat za ceny platné od 1.1.2024 a platnost poukazů bude tentokrát 1/2roku tedy do 30.6.2024. Nové ceny najdete níže na obrázku.

20.11.2023 Zdravím všechny takhle při pondělku , a jelikož už jsem konečně pověsila obrazy a přeorganizovala svoji novou místnost do finální podoby, vložím Vám sem pár fotek, jak to u mě vypadá :) Koukněte do FOTOGALERIE. Věřím, že se Vám u mě bude líbit a budete se ke mně rádi vracet. Těším se na Vás ! :)

18.11.2023 Krásný večer, dnes přicházím s jednou aktualitou :V CHLADNÉM OBDOBÍ NABÍZÍM KE KLASICKÉ RELAXAČNĚ-UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽI KOMBINACI S POUŽITÍM LÁVOVÝCH KAMENŮ. CENA ZŮSTÁVÁ STEJNÁ ! JEDNÁ SE O MASÁŽ JAK JSTE ZVYKLÝ DOPLNĚNOU MÍSTY HMATY S POUŽITÍM LÁVOVÝCH KAMENŮ, COŽ JE ZVLÁŠŤ V OBDOBÍ ZIMY VELMI PŘÍJEMNÉ I VHODNÉ NA PROHŘÁTÍ SVALŮ. 

Takže pokud si chcete užít při masáži nejenom moje ruce, ale zažít i teplý dotek lávového kamene, dejte mi vědět (alespoň den před masáží) a já pro Vás nahřeji kameny

3.11.2023 Pohodový páteční večer všem, ráda bych Vám tímto přinesla důležité sdělení, které vidítě i na obrázku. Mnozí jistě víte, že za dobu svého masírování držím ceny na stejné úrovni. Každopádně s přesunem do nových prostor plánuji i řadu vylepšení pro Vás - moje klienty, a jelikož inflace je neúprosná, tak i já musím přistoupit k navýšení cen. Nicméně do konce tohoto roku tedy do 31.12.2023 jsem se rozhodla stávající sazby ponechat !Takže neváhejte a objednejte se ideálně ještě dnes :) Budu se těšit :)

31.10.2023 Krásný podvečer, připomínám, že počínaje zítřejším dnem mě naleznete na nové adrese v novém působišti - Harmony Studio, Jaroslava Merhauta 1403, Kladno.  Masérna je připravena - viz. foto. Nicméně v průběhu listopadu budu průběžně dolaďovat obrazy, barvy, koutek pro sezení apod... Už teď mohu prozradit, že jsem se rozhodla použít moje dvě nejoblíbenější barvičky - ostatně můžete vidět na fotečce - lahvově zelená a vínově červená. Tak kdopak se ke mně objedná ? Termíny už se začínají plnit :)

21.10.2023 Krásný sobotní den, přináším Vám malý náhled do mé nové masérny - zatím jen pohled na okna :)  Jakmile budu zabydlovat víc, postupně přidám další fotky.  Adresa již změněna v kontaktech. Masérna je součástí Harmony studia, kde naleznete kadeřnictví, kosmetiku, manikúru a pedikúru.  A termíny na listopad jsou již vypsány, takže se na Vás už moc těším na nové adrese :))

20.10.2023 Krásný večer všem, jak jsem před nedávnem avizovala, že od listopadu chystám jednu podstatnou změnu, tak dnes už mohu prozradit, o co se konkrétně jedná :) Budu se stěhovat ! Od 1.11. mě najdete na nové adrese ve zbrusu nové masérně, kde Vás velmi ráda přivítám. Můžete se těšit na větší samostatný prostor s dveřmi, mnohem více klidu, žádné schody a více možností parkování v okolí. Chystám i další novinky s tím spojené, ale to vše přijde postupně... Novou adresu a prvních pár foteček zvěřejním co nejdříve  :)

8.10.2023 Vážení a milí, chtěla bych Vám jen oznámit, že od 1.11.2023 pro Vás chystám jednu velkou změnu ! Věřím, že bude ve všech směrech pozitivní :) Podrobnější info již brzy. Sledujte mé stránky případně FB :)

17.9.2023 Krásnou neděli přeji, jen jsem Vám chtěla oznámit, že příští týden se jedu dovolenkovat do Vysokých Tater.  Nicméně pak už jsem opět plně k dispozici. Volné termíny mám v tuto chvíli od října, můžete se rezervovat, volat, psát :))

28.8.2023 Tak s kýmpak se v září potkám ? :))

31.5.2023 Krásný slunečný den :)  Budu se těšit v červnu na viděnou a jen doplním krátké info - kromě standardní platby v hotovosti lze u mě platit i rychlým bankovním převodem nebo mohu vytvořit QR kod :)

20.5.2023 ...včera jsem měla na masáží skoro celou rodinku maminku a tatínka už znám, ale tentokrát přivedli i svoje dvě děti dva kluky - 4. a 6. třída. Oba byli naprosto skvělí, odcházeli spokojení a usměvaví.  A musím říct, že i v takto mladém věku bylo na jejich zádech co řešit. Ke všemu u dětí nabízím klidně masáž v délce 30 - 45minut za cenu 300 - 450Kč Takže bez starostí přiveďte i svoje ratolesti :) Dotek je léčivý pro všechny věkové skupiny :)

17.5.2023 Hezký večer přeji ☺️ upozorňuji na první dvě změny. A sice:

1) upravila jsem název nabízených masáží, který teď více koresponduje s tím, jaké masáže nabízím 😊

2) nově nabízím masáže prioritně v délce 90 nebo 120minut, 30minutou opravdu jen v případě akutního zdravotního stavu a nedostatku času nebo případně masáž dětí a celková už jen v délce 120minut zato jsem upravila cenu směrem dolů 1150, -Kč 🤩

Konec hlášení 😄

28.4.2023 Krásný páteční podvečer všem :) Končí další měsíc a zároveň se blíží moje první výročí a sice 1.5.2023 to bude přesně rok, co jsem se rozhodla se po x letech vydat tím úžasným směrem jménem masírování. Po roce musím říct, že nelituji. Ačkoliv je ještě velký kus cesty přede mnou, vím, že to vždy stálo, stojí a bude stát za to :)  Určitě očekávejte několik změn, které budu postupně zveřejňovat.  Věřím, že budou jednoznačně pozitivní.  A jinak termíny na květen již mám, jen díky mé zdravotní indispozici, kdy jsem byla nucena zrušit masáže tento týden si dám do poloviny příštího týdne ještě klidový režim, abych byla pak stoprocentně připravená se Vám věnovat.Věřím, že pro letošek už mám vybráno a už mě žádný další moribundus neschvátí. Užijte si prodložený víkend, spalte všechny zlé čarodějnice a mějte se rádi, vždyť přeci Máj je lásky čas :) A já se na Vás budu moc těšit, abych Vám rozhýbala zatuhlé svaly a uvolnila případné bolístky a zároveň dopřála příjemný relax, odpočinek a klid u mě v masérně :))

1.2.2023 ... poslední novinka tohoto měsíce - AKCE VALENTÝN ! - kdo dorazí v týdnu od 13. do 19.2.2023, dostane slevu na každou masáž 10% (nevztahuje se na lávové kameny)

1.2.2023 Oficiálně hlásím, že mám kurz lávové kameny úspěšně za sebou, odmasírované příbuzenstvo též a certifikát už je na cestě za mnou. Takže nezbývá než začít nabízet tuto službu i pro Vás A aby to bylo pro Vás zajímavější, první měsíc masíruji za zaváděcí ceny - viz. obrázek, začínáme od 6.2.2023, tak neváhejte a pojďte se objednat Ještě upozorním, že kvůli tomu, abychom na masáž měli co nejvíce klidu, budu tuto masáž provádět je v odpoledních hodinách od 17:00hod. dále, možno až do 21:00hod., záleží na domluvě. Budu se těšit !

31.1.2023 Slíbila jsem pár novinek, tak tady je máte:

- nově masáž sportovně-rekondiční možno objednat i na 2hodiny - rozšířeno a částečnou masáž hlavy a závěrečnou jemnou masáž obličeje - cena 1250,- Kč, v rezervačím systému již nastaveno :)

- připravila jsem pro Vás možnost objednat dárkové poukazy na narozeniny/svátek či aktuálně Valentýna - vzory viz obrázky, stačí přidat jméno obdarovaného, datum vystavení dle skutečnosti, vše v online podobě, v případě zájmu mě prosím kontaktujte na email či telefon, ráda doupravím dárkový poukaz dle Vašeho přání a finální verzi pak pošlu na email po zaplacení platby převodem

- pro stálé a pravidelné zákazníky nabízím vystavení tzv. kartičky stálého zákazníka, jímž se stanete, když mě navštívíte minimálně 3x po sobě a majitel kartičky má u mě nárok na každou 10. masáž za 50% ceny. Při každé návštěvě Vám na kartičku datum a podpis a při té desáté máte slevu :) (Počet kartiček není omezen.)

Doufám, že se Vám novinky budou líbit :)

24.1.2023 Krásný večer všem, nově začínám nabízet mobilní masáže ve firmách. Přijedu za Vámi na pracoviště, stačí volná místnost, kam si postavím stůl a možnost se převléknout a umýt si ruce. Akceptuji platbu na fakturu. Ideální počet masáží na den cca 5x 45´případně cca 8x 30´. Vše záleží na domluvě Vše potřebné si vezmu s sebou, potřebuji jen mít možnost zaparkovat. Ceny příznivé. Další podrobnosti bych řešila individuálně. Dostupnost Kladno a okolí. Ani Praha není problém. Zkuste se poptat u Vás ve firmě, zda by nechtěli nabídnout tento zajímavý benefit. Můžete mě kontaktovat přes msg nebo mobil či email. Budu se těšit :)

p.s. Lze domluvit i masírování bez příspěvku od zaměstanavatele. Stačí, když se domluvíte s kolegy na pracovišti a samozřejmě za předpokladu, že to zaměstavateli nebude vadit, když si na pár minut "odskočíte" na masérský stůl :)