AKTUÁLNĚ:

20.5.2023 ...včera jsem měla na masáží skoro celou rodinku maminku a tatínka už znám, ale tentokrát přivedli i svoje dvě děti dva kluky - 4. a 6. třída. Oba byli naprosto skvělí, odcházeli spokojení a usměvaví.  A musím říct, že i v takto mladém věku bylo na jejich zádech co řešit. Ke všemu u dětí nabízím klidně masáž v délce 30 - 45minut za cenu 300 - 450Kč Takže bez starostí přiveďte i svoje ratolesti :) Dotek je léčivý pro všechny věkové skupiny :)

17.5.2023 Hezký večer přeji ☺️ upozorňuji na první dvě změny. A sice:

1) upravila jsem název nabízených masáží, který teď více koresponduje s tím, jaké masáže nabízím 😊

2) nově nabízím masáže prioritně v délce 90 nebo 120minut, 30minutou opravdu jen v případě akutního zdravotního stavu a nedostatku času nebo případně masáž dětí a celková už jen v délce 120minut zato jsem upravila cenu směrem dolů 1150, -Kč 🤩

Konec hlášení 😄

28.4.2023 Krásný páteční podvečer všem :) Končí další měsíc a zároveň se blíží moje první výročí a sice 1.5.2023 to bude přesně rok, co jsem se rozhodla se po x letech vydat tím úžasným směrem jménem masírování. Po roce musím říct, že nelituji. Ačkoliv je ještě velký kus cesty přede mnou, vím, že to vždy stálo, stojí a bude stát za to :)  Určitě očekávejte několik změn, které budu postupně zveřejňovat.  Věřím, že budou jednoznačně pozitivní.  A jinak termíny na květen již mám, jen díky mé zdravotní indispozici, kdy jsem byla nucena zrušit masáže tento týden si dám do poloviny příštího týdne ještě klidový režim, abych byla pak stoprocentně připravená se Vám věnovat.Věřím, že pro letošek už mám vybráno a už mě žádný další moribundus neschvátí. Užijte si prodložený víkend, spalte všechny zlé čarodějnice a mějte se rádi, vždyť přeci Máj je lásky čas :) A já se na Vás budu moc těšit, abych Vám rozhýbala zatuhlé svaly a uvolnila případné bolístky a zároveň dopřála příjemný relax, odpočinek a klid u mě v masérně :))

1.2.2023 ... poslední novinka tohoto měsíce - AKCE VALENTÝN ! - kdo dorazí v týdnu od 13. do 19.2.2023, dostane slevu na každou masáž 10% (nevztahuje se na lávové kameny)

1.2.2023 Oficiálně hlásím, že mám kurz lávové kameny úspěšně za sebou, odmasírované příbuzenstvo též a certifikát už je na cestě za mnou. Takže nezbývá než začít nabízet tuto službu i pro Vás A aby to bylo pro Vás zajímavější, první měsíc masíruji za zaváděcí ceny - viz. obrázek, začínáme od 6.2.2023, tak neváhejte a pojďte se objednat Ještě upozorním, že kvůli tomu, abychom na masáž měli co nejvíce klidu, budu tuto masáž provádět je v odpoledních hodinách od 17:00hod. dále, možno až do 21:00hod., záleží na domluvě. Budu se těšit !

31.1.2023 Slíbila jsem pár novinek, tak tady je máte:

- nově masáž sportovně-rekondiční možno objednat i na 2hodiny - rozšířeno a částečnou masáž hlavy a závěrečnou jemnou masáž obličeje - cena 1250,- Kč, v rezervačím systému již nastaveno :)

- připravila jsem pro Vás možnost objednat dárkové poukazy na narozeniny/svátek či aktuálně Valentýna - vzory viz obrázky, stačí přidat jméno obdarovaného, datum vystavení dle skutečnosti, vše v online podobě, v případě zájmu mě prosím kontaktujte na email či telefon, ráda doupravím dárkový poukaz dle Vašeho přání a finální verzi pak pošlu na email po zaplacení platby převodem

- pro stálé a pravidelné zákazníky nabízím vystavení tzv. kartičky stálého zákazníka, jímž se stanete, když mě navštívíte minimálně 3x po sobě v rozmezí nejdéle 3. měsíců (odpovídá 1. návštěvě za měsíc) - podobu kartičky vidíte níže a majitel kartičky má u mě nárok na každou 10. masáž za 50% ceny. Při každé návštěvě Vám ze zadu kartičky dám razítko a při té desáté máte slevu :)

Doufám, že se Vám novinky budou líbit :)

24.1.2023 Krásný večer všem, nově začínám nabízet mobilní masáže ve firmách. Přijedu za Vámi na pracoviště, stačí volná místnost, kam si postavím stůl a možnost se převléknout a umýt si ruce. Akceptuji platbu na fakturu. Ideální počet masáží na den cca 5x 45´případně cca 8x 30´. Vše záleží na domluvě Vše potřebné si vezmu s sebou, potřebuji jen mít možnost zaparkovat. Ceny příznivé. Další podrobnosti bych řešila individuálně. Dostupnost Kladno a okolí. Ani Praha není problém. Zkuste se poptat u Vás ve firmě, zda by nechtěli nabídnout tento zajímavý benefit. Můžete mě kontaktovat přes msg nebo mobil či email. Budu se těšit :)

p.s. Lze domluvit i masírování bez příspěvku od zaměstanavatele. Stačí, když se domluvíte s kolegy na pracovišti a samozřejmě za předpokladu, že to zaměstavateli nebude vadit, když si na pár minut "odskočíte" na masérský stůl :)