Něco "málo" o mně

Jmenuji se Jana a k masážím jsem se dostala už před "pár" lety. Přesně v roce 1998, kdy jsem se rozhodla, že si udělám základní masérský kurz. Vybrala jsem si školu REFIT a jejich intenzivní večerní kurz. Po jeho zdárném absolvování jsem obdržela certifikát akreditovaný MŠMT ČR, a tím pádem jsem si mohla bez problémů udělat i živnostenský list. V té době jsem pracovala v mé první práci - na pozici sekretářky, kde jsem byla velmi nešťastná a rozhodla jsem se podat výpověď. Následně jsem došla k tomu, že zkusím štěstí a začnu podnikat jako masérka, ale byla jsem mladá, nezkušená a životem moc neobouchaná :), takže to úplně nedopadlo. Povedlo se mi sice získat pak krátce práci na pozici masérky v hotelu v Praze, ale tam to bylo jen na dobu tří měsíců a pak výpověď (tehdy běžná praxe). Byla jsem tak nějak zklamaná a potřebovala peníze, tak jsem opět nastoupila do kanceláře - v jedné spediční firmě na letišti a masáže šly od té doby stranou. Masírování se zúžilo na příležitostnou masáž rodině a kamarádům. A jak tak šel čas a roky, v logistice jsem se tak nějak usídlila na dalších pár let. Mezitím jsem stihla dvě děti, takže další hromada jiných starostí. V posledním zaměstnání jsem cítila už pár let, že nejsem šťastná a celé ty roky jsem si v hloubi duše hýčkala svůj sen - otevřít si vlastní prostor na masírování a dělat tuhle práci, kterou vnímám spíš jako poslání než jako jen způsob obživy. V roce 2021 se situace v mém posledním zaměstnání natolik vyhrotila, že cosi uvnitř mě řeklo dost a výpověď letěla na stůl k šéfovi. Po dlouhých deseti letech v jedné firmě jsem s velkou úlevou odešla a vím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Trvalo mi to, ale k určitým věcem musí člověk dospět. Začátkem roku 2022 jsem se tedy rozhodla svůj sen přivést do reality, našla si krásný prostor na Kladně kousek od mého bydliště a od května 2022 nabízím svoje služby. Upřímně úplně nedokážu popsat, co mě na masírování tolik baví, ale vím, že mě to nesmírně naplňuje, vnímám lidské tělo skrze své ruce a mám velkou radost, když někomu pomůžu od bolesti nebo ho dovedu do stavu naprosté relaxace. 

Zároveň jsem člověk, který za poslední roky začal vnímat tělo hodně z pohledu psychosomatiky, takže jsem přesvědčená, že jakýkoliv zdravotní problém přímo souvisí s naší psychikou, i proto se Vás při mých návštěvách budu ptát, jak se cítíte. Nejsem vystudovaný psycholog, ale toto odvětví mě velmi zajímá a dá se říct, že je to mým koníčkem, vnímám člověka nejen po tělesné stránce, ale i po té duševní, protože nikdo nejsme jen tělo bez duše, že. 

Ještě něco málo, jak probíhá návštěva u mě. Budu ráda, když na smluvený termín dorazíte o chvilku dříve. Přivítáme se a požádám Vás o vyplnění krátkého vstupního dotazníku. Je to z důvodu, abych Vás trošku poznala a hlavně, abych věděla, jaké máte případně potíže, problémy a také jaké máte Vy požadavky na průběh masáže. Důležité je seznámit se s veškerými kontraindikacemi - můžete si je přečíst i zde v sekci Kontraindikace. V případě Vašeho zájmu ráda zodpovím jakékoliv Vaše dotazy. Po vzájemném seznámení jdeme na samotnou masáž. Pustím hudbu a v chladných měsících Vám zapnu nahřívací dečku. V průběhu samotné masáže zpravidla nemluvím, soustředím se na Vás a Vaše tělo, ale samozřejmě pokud Vám je příjemné komunikovat v průběhu masáže, nemám s tím problém. A kdyby cokoliv pro Vás bylo nepříjemné nebo jste chtěli něco jinak, stačí se ozvat. Jinak kontaktovat a ptát se na cokoliv můžete i  předem na emailu, FB nebo mě kontaktovat na telefonu. Budu se snažit odpovědět co nejdříve. Pokud neberu telefon, tak pracuji a nemohu se Vám aktuálně věnovat, ale jakmile budu moct, ozvu se zpět. 

Stále se snažím zdokonalovat a absolvovat další semináře a kurzy, abych Vám mohla nabídnout co nejlepší služby :)

"Štěstí je stav, ve kterém člověk dělá to, co miluje a miluje to, co dělá."  


Certifikáty:

květen 1998 - MASÉR PRO SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE

listopad 2021 - SEMINÁŘ INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

únor - březen 2022 - 3x SEMINÁŘ DIAGNOSTIKA I - III

leden 2023 - HOT STONES - MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY