Něco "málo" o mně

       Jmenuji se Jana a k masážím jsem se dostala už před "pár" lety. Přesně v roce 1998, kdy jsem se rozhodla, že si udělám základní masérský kurz. Vybrala jsem si školu REFIT a jejich intenzivní večerní kurz. Po jeho zdárném absolvování jsem obdržela certifikát akreditovaný MŠMT ČR, a tím pádem jsem si mohla bez problémů udělat i živnostenský list. Následně jsem došla k tomu, že zkusím štěstí a začnu podnikat jako masérka, ale byla jsem mladá, nezkušená a životem moc neobouchaná :), takže to úplně nedopadlo. Povedlo se mi sice získat pak krátce práci na pozici masérky v hotelu v Praze, ale tam to bylo jen na dobu tří měsíců a pak výpověď (tehdy běžná praxe). Následné roky mě osud zavál úplně jinam, skončila jsem v kanceláři. Masírování se zúžilo na příležitostnou masáž rodině a kamarádům. A jak tak šel čas, stala jsem se mámou dvěma úžasným bytostem a přibyla hromada jiných radostí i starostí. Každopádně celé ty roky jsem si v srdci stále hýčkala svůj sen - otevřít si vlastní prostor na masírování a dělat tuhle úžasnou smyslplnou práci, kterou vnímám spíš jako poslání než jako zdroj obživy.  Začátkem roku 2022 jsem se tedy rozhodla svůj sen převést do reality, našla jsem si prostor na Kladně poblíž  centra města a od května 2022 jsem začala nabízet svoje služby. Cca po roce a kousek jsem si uvědomila, že potřebuji ke své práci více klidu a větší prostor, hledala jsem tudíž novou provozovnu a podařilo se mi najít, co jsem hledala. Takže od listopadu 2023 mě najdete v nové masérně, která je mnohem klidnější a o něco větší než ta původní a odpovídá teď více mé představě a směru, kterým se chci v rámci masírování ubírat. 

       Upřímně úplně nedokážu popsat, co mě na masírování tolik baví, ale vím, že mě to nesmírně naplňuje, vnímám lidské tělo skrze své ruce a mám velkou radost, když někomu pomůžu od bolesti nebo ho dovedu do stavu naprosté relaxace. 

       Ještě něco málo, jak probíhá návštěva u mě. Budu ráda, když na smluvený termín dorazíte o chvilku dříve. Přivítáme se a požádám Vás o vyplnění krátkého vstupního dotazníku. Je to z důvodu, abych Vás trošku poznala a hlavně, abych věděla, jaké máte případně potíže, problémy a také jaké máte Vy požadavky na průběh masáže. Důležité je seznámit se s veškerými kontraindikacemi - můžete si je přečíst i zde v sekci Kontraindikace. V případě Vašeho zájmu ráda zodpovím jakékoliv Vaše dotazy. Po vzájemném seznámení jdeme na samotnou masáž. Pustím hudbu a v chladných měsících Vám zapnu nahřívací dečku. V průběhu samotné masáže zpravidla nemluvím, soustředím se na Vás a Vaše tělo, ale samozřejmě pokud Vám je příjemné komunikovat v průběhu masáže, nemám s tím problém. A kdyby cokoliv pro Vás bylo nepříjemné nebo jste chtěli něco jinak, stačí řict. Každopádně  kontaktovat a ptát se na cokoliv můžete i  předem na emailu, FB nebo mi zavolat na telefon. Budu se snažit odpovědět co nejdříve. Pokud neberu telefon, tak pracuji a nemohu se Vám aktuálně věnovat, ale jakmile budu moct, ozvu se zpět. 

Stále se snažím zdokonalovat a sebevzdělávat, což zahrnuje i absolvování dalších seminářů a kurzyů abych Vám mohla nabídnout co nejlepší služby :)

"Štěstí je stav, ve kterém člověk dělá to, co miluje a miluje to, co dělá."  


ABSOLVOVANÉ KURZY A SEMINÁŘE:

KURZ AKREDITOVANÝ MŠMT ČR - MASÉR PRO SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE (REFIT) - květen 1998

SEMINÁŘ INDICKÁ MASÁŽ HLAVY (REFIT) - listopad 2021

SEMINÁŘ DIAGNOSTIKA I - III (REFIT) - únor - březen 2022

KURZ HOT STONES - MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (DEXTER) - leden 2023